CH KociewieCH KociewieCH Kociewie

Zoo Bajka

Sklep zoologiczny dysponuje powierzchnią w parterze 160 mkw.

tel.58-5600080

właściciel -tel.608039093

Dbamy nie tylko o Twojego pupila…!

moski2

Moskilex Preparat dla ludzi do ochrony przed komarami, kleszczami i meszkami. Gwarantuje: 100% skuteczność działania na komary i kleszcze preparat szczególnie polecany dla: wędkarzy, leśników, turystów (podróżujących po Polsce i świecie) i działkowców. preparat można stosować u dzieci powyżej 6 roku życia!

KLESZCZOM STOP! Zadbaj o siebie i swojego pupila!

kle

„Sezon na kleszcze” w pełni!   SABUNOL to seria preparatów przeciwkleszczowych i przeciwpchelnych ciesząca się dużym uznaniem na rynku. Produkty przeciw kleszczom i pchłom firmy Bayer! W tym rewolucyjna obroża FORESTO! Te produkty oraz wiele innych znajdziesz w ZOOBAJKA! A co zrobić, kiedy znajdziemy kleszcza u siebie lub u naszego czworonoga? POLECAMY:

„My, mięsożercy…” już w czerwcu w Starogardzie!!

acan

UWAGA ! JUŻ NIEDŁUGO W STAROGARDZIE ! Do naszego miasta, prosto z Kanady zawita edukacyjny truck w ramach trasy Acana Tour ! Dowiesz się o pochodzeniu psów i kotów, zrozumiesz ich zachowania, poznasz język zwierząt wyrażany mową ciała! -Specjalistyczne porady żywieniowe psów, -warsztaty dla dzieci (profilaktyka pogryzień przez psy,budowanie relacji ze zwierzętami) -wiele innych atrakcji [Czytaj więcej...]

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress